PAGDER’den tasarruf ettirecek seminer

  PAGDER’den tasarruf ettirecek seminer
   Poex

   Enerji verimliliği konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından İngiliz Dr. Robin Kent bir kez daha Türk plastikçileri ile buluşuyor.

   2014 yılında Türkiye’ye gelen ve plastik sanayinde enerji verimliliği konusunda tecrübelerini paylaşan İngiliz uzman Robin Kent, Plastik Sanayicileri Derneği’nin organizasyonu ile Nisan ayında Türkiye’ye geliyor. 21 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek seminerde Kent, plastik sanayinde maliyet yönetimi konusunda yapılması gerekenleri anlatacak.

   Plastik sektörünün hammaddede ithal bağımlılığının yanı sıra en büyük sorunlarından ve önemli gider kalemlerinden biri olan enerji giderleri üzerine sektör çözüm yolları aramaya devam ediyor. Üretimde maliyet planlaması ve yönetimi, karlılığın artırılması üzere maliyet azaltma amacıyla uygulanması gereken yöntemlerin anlatılacağı “Plastik Sanayinde Maliyet Yönetimi Semineri” 21 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

   Seminerin ana konuşmacısı plastik endüstrisinde imalat operasyonlarında kullanılan enerji ve enerji yönetimi konularında alanının önde gelen uzmanı olan, saygınlığı dünyaca kabul edilen Dr. Robin Kent olacak.

   Gerçek olay incelemeleri ve grup çalıșmalarına da yer verilecek seminerde katılımcılar maliyet yönetim teknikleri ve stratejilerine odaklanarak tasarruf yapmanın inceliklerini öğrenecekler.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ