PAOSB’de ikinci etap 55 dolarlık metrekare fiyatıyla satışa sunuldu

  PAOSB’de ikinci etap 55 dolarlık metrekare fiyatıyla satışa sunuldu
   Poex

   Plastik sektörünün Kırklareli Vize’deki yeni üretim üssü PAGDER&ASLAN Plastik İhtisas OSB’de sinerji büyüyor. İlk etabında 69 katılımcının yerini aldığı Türkiye’nin ilk ve tek özel plastik ihtisas OSB’sinde ikinci etap satışları başladı. Sektörden gelen yoğun talep üzerine büyüme planlarını hızlandıran PAOSB, ikinci etabı da plastikle ilişkili sektörlere ayırdı. İhtisas OSB olmanın ayrıcalığı ile yüzde 45 yatırım teşviki, yüzde 30 daha ucuz enerji, sektöre özel tasarlanan modern altyapı olanakları ve istihdam sorunu olmayışıyla sanayici için kârlı bir yatırım fırsatı oluşturan PAOSB, İstanbul’a ve Avrupa’ya yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ön taleplerin alınmaya başladığı PAGDER&ASLAN Plastik İhtisas OSB’nin ikinci etabı lansmana özel sabit kur garantisi ile metrekaresi 55 dolardan başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

   İstanbul’a ve Avrupa’ya yakınlığı ile sanayiciler için cazibe noktası oluşturan PAGDER&ASLAN Plastik İhtisas OSB, Kırklareli’nin Vize İlçesinde yükseliyor. Plastik sektöründen gelen yoğun talep üzerine ikinci etap satışlarına başlanan İhtisas OSB, Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) ve ASREY İnşaat girişimiyle hayata geçiriliyor. İlk etabında 69 firmanın yer aldığı PAOSB, ikinci etabını da plastik sektörüne açarak Türkiye’nin en dinamik sektöründeki sinerjiyi büyütüyor. Sanayinin ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan çevre dostu altyapı olanakları ve sosyal yaşam alanları ile öne çıkan PAOSB, her aşamada yatırımcısına kazandırıyor. Ön taleplerin toplanmaya başladığı PAOSB’nin ikinci etabında erken davrananlar lansmana özel avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek.

   PAGDER&ASLAN Plastik İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Fidan Aslan Eroğlu, plastik sektörüne İstanbul’a ve Avrupa’ya çok yakın bir lokasyon olan Kırklaereli Vize’de ihtisas OSB olma avantajı ile yüzde 45 yatırım teşvikinden yararlanma ve yüzde 30 daha ucuz enerji imkanı sunduklarını belirterek, “İkinci etabımızı da plastik ve ilgili sektörlere açtık. İstihdam sorunu olmayan bir bölgede, yatırım için altyapısı hazır, tüm sosyal yaşam alanlarını titizlikle planladığımız PAOSB ile cazip yatırım fırsatları sunuyoruz. İhtisas OSB olduğumuz için sanayicilerimiz yatırımlarının yüzde 45’i oranında devlet desteği alacak. Ayrıca İstanbul içinde ve civar birçok OSB’deki sanayicilere kıyasla direkt olarak iletim hattına bağlanmak suretiyle yüzde 30 daha ucuz enerji imkanı sunuyoruz. İkinci etabımızı açarak plastik sektöründe oluşturduğumuz sinerjiyi daha da artıracağız. Tüm firmalarımızı PAOSB’de kârlı bir yatırıma davet ediyoruz. Hedefimiz ilerleyen dönemde tüm imalat sanayini kucaklamak olacak. Bunun için gerekli altyapıya sahibiz” diye konuştu.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ