Plastikçiler Ekim’de Friedrichshafen’da buluşacak

  Plastikçiler Ekim’de Friedrichshafen’da buluşacak
   Poex

   Plastik sektörü, 17-21 Ekim 2023 tarihleri arasında Almanya Friedrichshafen’de düzenlenecek Fakuma Fuarı’nı bekliyor. 28.’si düzenlenecek Fakuma Uluslararası Plastik İşleme Ticaret Fuarı iki yılın ardından yeniden sektörün buluşmasına sahne olacak.

   Tedarikçiler ve plastik işleyiciler, bu köklü sektör buluşmasında beş gün boyunca heyecan verici, geleceğe yönelik plastik konusunu her yönüyle keşfedecekler.

   Fakuma organizatörü P. E. Schall GmbH & Co. KG Genel Müdürü Bettina Schall “Fakuma’nın eşsiz endüstri topluluğunda kişisel uzmanlık alışverişini sabırsızlıkla beklediklerini ifade ederken, plastik sektörü mensuplarını Friedrichshafen’deki Fakuma 2023’e davet ediyoruz” dedi.

   28. kez düzenlenecek Fakuma Fuarı’na Türkiye’den katılımcı firmalar arasında Almak Ateş Makina, Burpol Polimer, Çakırlar Matbaacılık, Elaston, Enelkon Otomasyon, Epsan Plastik, Eurasia Robotic, Eurotec Mühendislik Plastikleri, Gema Polimer, Aytek Soğutma, Politem Plastik, Ravago Petrokimya, RTC-TEC, Saraç Plastik, Şenmak Makina, Sisan Plastik, Symplast, Tisan Mühendislik Plastikleri, Üstün İş Makina gibi firmalar bulunuyor.

   Fuarı, Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) organizasyonunda seyahat etmek de mümkün.

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ