Pritt’ten sürdürülebilirlik adımı

  Pritt’ten sürdürülebilirlik adımı
   Poex

   Dünyanın ilk stick yapıştırıcısı Pritt içeriği ve ambalajı ile döngüsel ekonominin gerekliliklerini yerine getirmek üzere yenilendi.

   Henkel’in üreticisi olduğu Pritt Stick Yapıştırıcılar, doğal ve yüksek performanslı çözümleri ile birlikte, gelişmiş sürdürebilirlik de sunuyor. Çocukların güvenle kullanabilmeleri için patates nişastası, şeker ve su gibi doğal içeriklerden üretilen Pritt Stick, güvenli ve güçlü formülü sayesinde uzun yıllardır tercih edilen marka olmayı başarıyor. Yeni Pritt Stick Yapıştırıcılar, bünyesinde su dahil yüzde 97 doğal içerik barındırırken, ambalajı da yüzde 65’e kadar geliştirilmiş geri dönüştürülmüş plastik içeriyor.

   Yeni Pritt Stick Serisi, doğayı ve çevreyi korumak için sürdürülebilirliğini de önemli ölçüde artırdı. Yeni stick yapıştırıcının ambalajı, tamamen geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor. Yeni ambalaj konsepti, ürün boyutuna bağlı olarak geliştirilmiş geri dönüştürülmüş plastiklerin yüzde 65’e kadar kullanılmasına imkan tanıyor.

    

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ