Roma Plastik tarih oldu

  Roma Plastik tarih oldu
   Poex

   Kurulduğu 1996 yılından bugüne Türkiye’nin pazar lideri ve dünyanın 3. büyük kenarbandı üreticisi Roma Plastik, Avrupa’nın önde gelen ahşap bazlı malzeme üreticisi EGGER Grup ile gerçekleştirdiği ortaklık ve hisse satışları ardından ticari unvanını da değiştirdi.

   Şirket, Mayıs ayı itibariyle ticari unvanını Egger Plastik A.Ş. olarak değiştirirken, ürünlerinde Roma markasını koruyarak çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

   Egger Plastik A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Vitali Behar; unvan değişikliği ve marka stratejisiyle ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Geçtiğimiz 23 yılı aşkın sürede geldiğimiz noktayı, değerlerinden, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, son teknolojik gelişmeleri üretim süreçlerimizde kullanarak çalışmamıza ve en önemlisi de güçlü iş ortaklarımıza borçluyuz. Bundan sonraki süreçte de; yeni unvanımız Egger Plastik A.Ş. çatısı altında birlikte daha güçlü adımlarla büyümeye, markamızı ulusal ve uluslararası platformlarda güçlendirerek büyütmeye devam edeceğiz.”

   Gebze tesisinde yıllık ortalama 1 milyar metre PVC, ABS ve akrilik kenarbandı üreterek yüzde 52’si 70’ten fazla ülkeye ihraç eden Egger Plastik 800’den fazla çalışanıyla global pazarın taleplerine cevap veriyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ