Türkiye plastik sektörü pnTurkey ile yurtdışına açılıyor

  Türkiye plastik sektörü pnTurkey ile yurtdışına açılıyor
   Poex

   Plastik sektörünün güncel içerikli haber portalı plastonline, 10. yılında yeni bir girişime imza atıyor. pnTurkey.com portalı üzerinden Türkiye plastik sektörü oyuncularının haberlerini yurtdışı plastik profeyonellerine yönelik yayınlayacak platform ile Türkiye plastik pazarının daha geniş kitlelerce tanınması, böylece sektörün ihracat olanaklarına katkı sunması hedefleniyor.

   16 Kasım 2006 tarihinde yayın hayatına başlayan plastonline 10. yılında Türkiye plastik sektörünü yurtdışı pazarlarına açıyor. plastonline altyapısı ile Türkiye plastik sektöründen firmaların, sivil toplum kuruluşlarının ve kamu kurumlarının yurtdışından alıcıları ilgilendiren konulardaki haberlerine yer verilen portal üzerinde ayrıca kurumların ve alt sektörler bazında sektörlerin tanıtım videolarına yer veriliyor.

   İlk tanıtım durağı Kiev

   28-30 Mart 2017 tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev kentinde gerçekleştirilecek olan 9. Uluslararası Plastik Fuarı (Plast Expo UA)’nda açılacak pnTurkey standı ile Türkiye plastik sektöründeki gelişmelerin paylaşılacağı platform 17 Mart 2017 gününden bu yana internet kullanıcılarına hizmet veriyor.

   Portal www.pnturkey.com bağlantısı üzerinden ziyaret edilebilir.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ