25 futbol sahası büyüklüğündeki fuara 4 ay kaldı

  25 futbol sahası büyüklüğündeki fuara 4 ay kaldı
   Poex

   K 2022, pandeminin neden olduğu değişikliklerin ardından plastik ve kauçuk endüstrisine taze bir yönelim sağlamak için tam doğru zamanda gelecek. 19-26 Ekim tarihleri arasında Almanya Düsseldorf’ta düzenlenecek organizasyonda küresel kauçuk ve plastik endüstrisinin önde gelen temsilcileri tamamen dolu olan 175.000 metrekare büyüklüğündeki Düsseldorf Fuar Merkezinde yeniden ziyaretçilerle buluşacak.

   Makina ve ekipmanları sektöründe yer alan oyuncular fuar merkezinin; 1, 3-4, 8b ve 9-17 numaralı salonlarında, hammadde ve yardımcı madde üretici ve sağlayıcıları 5, 6, 7, 7a, 8a, 8b salonlarında, yarı mamul ürünler, teknik bileşenler ve güçlendirilmiş plastik ürünler alanında faaliyet gösteren katılımcılar ise 5, 6, 7, 7a, 8a, 8b numaralı salonlarda yer alacaklar.

   Almanya, İtalya, Avusturya, Türkiye, Hollanda, İsviçre, Fransa ve ayrıca ABD’den tedarikçiler yine fuarda özellikle güçlü bir şekilde temsil edilecek. Aynı zamanda K Fuarı dünya pazarındaki değişiklikleri de açıkça yansıtmakta: Asya’dan gelen firmaların sayısı ve sunum alanları birçok yıldır yüksek seviyede sabit kaldı. Özellikle Çin, Tayvan, Hindistan, Güney Kore ve Japonya güçlü görünümleriyle ziyaretçileri etkileyecekler.

   Firmaların çeşitliliği ve uluslararası arakesitleri, küresel ürün çeşitliliği, çözümler, eğilimler ve yeniliklerin, tam olarak – hatta özel segmentlerde bile tamamen görülmesini sağlamakta. Ayrıca, K 2022 Fuarı sadece endüstrinin içinde bulunduğu küresel zorlukların derinlemesine tartışıldığı bir ortam sunmayıp; bunların birlikte başarılı bir şekilde ele alındığı en iyi şartları sağlamakta.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ