3. PLASTECH Fuarı için hazırlıklar başladı

  3. PLASTECH Fuarı için hazırlıklar başladı
   Poex

   2015 yılında İzmir’de üçüncüsü düzenlenecek olan PLASTECH – Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı için hazırlıklar çalışmalarına başlandı. Sektör temsilcilerinin İZFAŞ İzmir Fuarcılık A.Ş. ile bir araya geldiği toplantıda başarılı bir fuar organizasyonu için fikir alışverişinde bulunuldu.

   PLASFED Plastik Sanayicileri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Aksoy,  PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Semerci, EGEPLASDER Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği  Yönetim Kurulu Başkanı Erol Paksu ile Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Fatih Keçeci, İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs’ü ziyaret etti.

   2015 yılında üçüncüsü düzenlenecek olan PLASTECH – Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı hakkında görüş alış verişinde bulunduğu toplantıda; bugüne kadar yapılan çalışmalar ve bundan sonra izlenecek yol haritası da çizildi.
   İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, İZFAŞ olarak öncelikli hedeflerinin Türk plastik ve ambalaj  sektörünün ticari gelişimine Plastech Fuarı aracılığıyla katkı koymak olduğunu söyledi.

   Örs sözlerine şöyle devam etti:

   “Ege ve İzmir’in plastik sektörüne yönelik potansiyelinin Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı ile açığa çıkacağına inanıyoruz. İki yıldır düzenlendiğimiz Plastech Fuarı’nda henüz yolun çok başındayız. Fuarımız katılımcı ve ziyaretçi olarak daha iyi noktalara taşınabilir. Fuarımızın çıtasını yükseltmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Plastik sektöründen de fuarlarına sahip çıkmasını bekliyoruz.”

   Örs, Plastech’in gelecek yıllar için umut veren bir fuar olduğuna da dikkat çekti. Plastik sektörü temsilcileri de, yaptıkları konuşmalarda sektör adına fuara destek verdiklerini vurguladılar.

   Ambalaj, plastik, kauçuk, polyester, pvc kapı-pencere profilleri, boru üretim teknolojileri ve aksesuarları, geri dönüşüm sistemleri ve ekipmanlarının sergilendiği Plastech Fuarı, iki yılda bir organize ediliyor. Geçtiğimiz yıl Nisan ayında sektöre yönelik olarak düzenlenen fuara yerli, yabancı 133 firma katılmıştı. Fuarı, Türkiye’nin 39 ilinden profesyonel alıcı ziyaret ederken; 29 ülkeden konuk ağırlanmıştı.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ