Ambalajlardaki dönüşüm PAGEV Plastik Ambalaj Kongresi’nde tartışılacak

  Ambalajlardaki dönüşüm PAGEV Plastik Ambalaj Kongresi’nde tartışılacak
   Poex

   Bu yıl yedincisi düzenlencek olan PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Kongresi İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstirisi Fuarı’ndan bir gün önce; 10 Ekim 2023 tarihinde İstanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

   İTO Meclis Salonu’nda düzenlenecek kongrede bu yıl “Dönüm Noktasındaki Plastik Ambalaj” konusuna odaklanacak.

   İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç ve PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu’nun açılış konuşmalarıyla başlayacak olan kongrede yer alan panelist kuruluşlar Türkiye Çevre Ajansı, Helal Akreditasyon Kurumu, Klöckner Pentaplast, Unilever, Nestle, Pegasus Havayolları, Ülker, Bell Holding, Alpla, EuPC (Avrupa Plastik İşleyicileri Derneği), Starlinger, Arburg, Benli Recycling Group, Husky, Axens, Kiefel olarak duyuruldu.

   Türk Plastik Sanayicleri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) tarafından yapılan açıklamada yeşil dönüşümün fırsatlar ve tehditleriyle kapımızda olduğu belirtildi. Açıklamada ayrıca şunlara değinildi; “Ambalaj sektörü bir dönüm noktasında, bundan sonra üretim ve tüketim alışkanlıklarımız tamamen değişiyor, plastik ambalaj sektörümüzün bu değişime uyum sağlamak için neler yapması gerekiyor? Global markalar plastik sektöründen neler bekliyor? Bunlar ve daha fazlası Plastik Ambalaj Kongresi’nde konuşulacak.

   Kongre programı ve diğer tüm ayrıntılara http://www.turkishpic.com/ bağlantısı aracılğıyla erişilebilir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ