AMI’den tarım filmleri alanında online konferans

  AMI’den tarım filmleri alanında online konferans
   Poex

   İngilizce etkinlik ve danışmanlık şirketi AMI’nin Ağustos ayında gerçekleşecek çevrimiçi etkinliği tarım filmilerini gündeme getirecek. 17-19 Ağustos 2021’de gerçekleşecek Tarım Filmleri Sanal Kongrede plastik film teknolojisindeki küresel en son gelişmeleri masaya yatıracak, temel pazar eğilimleri ve sürdürülebilirlik stratejileri hakkındaki bilgileri katılımcıları ile paylaşma imkanı yaratacak.

   Endüstrinin gelişim evrimi, film üreticilerinin büyüme dinamiklerinden nasıl yararlandığı ve nihayetinde fırsatların nerede olduğu hakkında derinlemesine bir bilgi akışı sağlayacak.

   Berry BPI, USDA, ExxonMobil, Imaflex ve farklı firma temsilcilerinin de dahil olacağı konuşmacılar tedarik zincirinin farklı perspektiflerinden sera, malç ve silaj filmlerindeki talep, üretim ve yeniliklerdeki en son trendleri gözden geçirecekler.

   Üç günlük konferans programına ek olarak, aynı zamanda sanal bir sergi alanına da ev sahipliği yapacak. Etkinlikle ilgili ayrıntılara www.ami.ltd/AgriFilmAmericas bağlantısı üzerinden erişilebilir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ