Avrupa’nın plastik geri dönüşümü Amsterdam’da tartışılacak

  Avrupa’nın plastik geri dönüşümü Amsterdam’da tartışılacak
   Poex

   Hollanda’nın Amsterdam şehri 24-25 Nisan 2018 tarihlerinde Avrupa’nın özellikle plastik geri dönüşüm endüstrisine yönelik tasarlanmış bir fuar ve konferansa ev sahipliği yapacak.

   Avrupa kıtasında plastik geri dönüşümü alanında başlatılan ilk özel etkinlik olma özelliği taşıyan Avrupa Plastik Geri Dönüşüm Endüstrisi Fuarı ve Konferansı plastik ve geri dönüşüm sektörlerindeki önemli oyuncuları bir araya getirecek.

   Geri dönüştürülmüş malzemelerin, geri dönüşüm makinelerinin ve hizmetleri sektöründen oyuncuların yer alacağı etkinliğe Türkiye’den ikincil hammadde üreticisi Narsan Plastik ve geri dönüşüm makineleri üreticisi Üstün İş Makine de stantlı katılım gösterecek.

   Avrupa’da plastik geri dönüşüm endüstrisi ile karşılaşan en yeni fırsatları ve zorlukları ele alacak olan iki günlük konferanslar boyunca da deniz atıkları, PET, PVC, poliolefinler, alçak ve yüksek yoğunluklu polietilen konusunda oturumlarda alt segmentlerine göre plastik geri dönüşümü tartışılacak. Arçelik Malzeme Teknolojileri Bölümü Ar-Ge Uzmanı Hakan Özkan’ın konuşmacı olarak yer alacağı oturumda teknik plastiklerin geri dönüşümü konusundaki zorluklar ve fırsatlar ele alınacak.

    

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ