Değişen kimliği ile kompozit fuarı 2024’te İstanbul’da

  Değişen kimliği ile kompozit fuarı 2024’te İstanbul’da
   Poex

   Kompozit Sanayicileri Derneği (KSD) tarafından İstanbul’da gerçekleştirilen Uluslararası Kompozit Fuarı 2024 yılında yenilenen kimliği ile sektör temsilcilerinin buluşma platformu olacak. Türk kompozit endüstrisinin uluslararası buluşma noktası Türk Kompozit Zirvesi’nin yeni markası MEET4COMPOSITE, 10 -12 Ekim 2024 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

   Önde gelen şirketleri ve iş insanlarını bir araya getirecek MEET4COMPOSITE, sektördeki yenilikleri, son teknolojileri ve yeni ürünleri kompozit profesyonelleri ile buluşturmayı planlıyor.

   MEET4COMPOSITE internet sitesinde yapılan açıklamada, kompozit malzemeler dünyasındaki en son gelişmelerin ve yeniliklerin tanıtılmasının amaçlandığına dikkat çekilirken, kompozit profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış olan bu etkinlikte, kompozit malzemelerin sınırsız potansiyelini keşfetme fırsatı sunulduğu ifade edildi.

   Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği tarafından desteklenen fuarın bir önceki edisyonuna katılan firmalar arasında Ases Havacılık, Biesterfeld, Cambro Özay, Dowaksa, Dyo Boya, IMCD, Kordsa, Metyx Telateks Tekstil, Plasto, Poliya Poliester, Reichold, Şişecam, Tila Kompozit, Univar Kimya yer alıyor.

   Fuara katılım ve ziyaret için meet4composite.com internet sitesi üzerinden kayıt yaptırmak mümkün.

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ