Eurotec, yenilikçi termoplastik malzemelerini CWC’de anlatacak

  Eurotec, yenilikçi termoplastik malzemelerini CWC’de anlatacak
   Poex

   Otomotiv, elektrik-elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, inşaat, mobilya, spor ve sağlık ekipmanları gibi birçok sektör için mühendislik plastikleri üreten Eurotec Mühendislik Plastikleri termoplastik malzemeler konusundaki çözümlerini İngiliz araştırma ve danışmanlık şirketi AMI tarafından Köln’de düzenlenecek Compounding World Congress organizasyonunda anlatacak.

   4-5 Haziran 2019 tarihlerinde Almanya’nın Köln kentinde düzenlenecek kongrenin bu seneki teması yeni iş stratejileri ve termoplastik kompaundlar için inovatif katkı ve süreçlerin belirlenmesi olarak belirlendi.

   Kongrenin ilk günü sabahı düzenlenecek panelde yer alacak olan Eurotec Mühendislik Plastikleri Teknik Direktörü Murat Cansever, diğer panelistler ile birlikte Teknik Kompaund ve Başarı Stretejilerinin Geleceği konusunu tartışacak. Gün içerisinde gerçekleştirilecek sunumlarda ise Eurotec Mühendislik Plastikleri Ar-Ge Müdürü Seçil Yılancıoğlu, Termoplastik Malzemelerde Yoğunluk Sınırlarını Zorlamak konusunda sunumu ile katılımcıları şirketin deneyimleri noktasında bilgilendirecek.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ