Ev ve mutfak eşyaları sektöründen 1000 görüşme

  Ev ve mutfak eşyaları sektöründen 1000 görüşme
   Poex

   Türk ev ve mutfak eşyaları sektörü temsilcileri EVSİD Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği organizasyonu ile yurtdışından alıcılarla İstanbul’da buluşuyor.

   Türkiye’de yerleşik ve üretici konumundaki ev ve mutfak eşyası üreticilerini bünyesinde barındıran ve kurulduğu 1 yıllık kısa sürede önemli organizasyonlara imza atan EVSİD Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği Haziran ayında yurtdışından alıcı firmaları Türkiye’ye getiriyor. Sektör temsilcilerinin katılımı ile 2-3 Haziran tarihlerinde İstanbul, Hilton Convention Center’da gerçekleştirilerek Turkish Houseware By Invitation Only ikili iş görüşmelerinde toplam 1000 toplantıya imza atılması planlanmaktadır.

   EVSİD Başkanı Burak Önder, “Turkish Houseware By Invitation Only” organizasyonu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Güney Amerika, Afrika, Avrupa ve Asya’dan zincir mağaza ve ithalatçı firmaları Türkiye’ye getirerek ülkemiz sanayicileri ile buluşturacağız. Bugüne kadar 20 yabancı alıcının katılımının kesinleştiği görüşmelerde daha fazla firmanın katılacağını şimdiden öngörüyoruz” dedi.

   2 gün boyunca 1000 görüşmenin gerçekleştirileceğini ifade eden Önder, “Dünya ihracatında yüzde 1,9 pay alan Türk ev ve mutfak eşyaları sektörünün daha fazla ülkeye, daha katma değerli ürünler sunarak sektörümüze ve ekonomimizin gelişimi için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ