TURKISH COMPOUNDERS 2024 KATALOĞU

  TURKISH COMPOUNDERS 2024 KATALOĞU
   Poex

   Ege İletişim Danışmanlığı tarafından, pnTurkey | TURKISH COMPOUNDERS 2024 adıyla hazırlanan yayınının üçüncü baskısı sektör ilgililerine sunuldu.

   6 kategoride Türkiye’de yerleşik yerel ve küresel mühendislik plastikleri, masterbatch, biyopolimer, pvc granül, termoplastik elastomer ve kompaund ekstrüderleri üreticilerinin detaylı tanıtım ve iletişim bilgilerini içeren Turkish Compounders kataloğu ilgili alanlarda ürün arayışı içinde olan plastik firmalarına rehber niteliği taşırken, makine ve hammadde üreticileri için ise müşteri veri tabanına kolay erişim imkanı sunuyor.

   Basılı ve dijital ortamda renkli yayınlanan, Türk üreticilerinin firma unvanı, logosu, marka ve ürünleri, kısa tanıtım yazıları ile iletişim detaylarının yer aldığı, 86 sayfadan oluşan Turkish Compounders 2024 yayını 166 Türk üreticinin bilgilerini içeriyor.

   Kataloğun üretilmesinde katkı sağlayan firmalar Gema Polimer, Eurotec Mühendislik Plastikleri, Epsan Plastik, Maykom Plastik, Plaskom Plastik, Greenmer Plastik, Tetra Polimer, Tisan Mühendislik Plastikleri, Politem Plastik, Unnox Aksoy, Polimer Teknik, Mikrosan Makina.

   Kataloğa sahip olmak için aşağıdaki formu doldurarak yönergeleri takip edebilirsiniz.

    

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ