Feydaş, üçlü kompakt ekstrüder geliştirdi

  Feydaş, üçlü kompakt ekstrüder geliştirdi
   Poex

   Feydaş Makine, Ar-Ge çalışmaları ile ‘üçlü kompakt ekstrüder’ sistemli geri dönüşüm makinesi geliştirdi. Enerji maliyetlerini düşürdüğü belirtilen ekstrüder sektörden de yoğun talep alıyor.

   Yeni makinenin enerji maliyetlerini yüzde 35 oranında azalttığını söyleyen Feydaş Makine Genel Müdürü Gökhan Yoldaş, ürünü İstanbul’da Plast Eurasia Fuarı’nda tanıttıklarını ve yoğun ilgi gördüklerini söyledi. Bu proje üzerinde mühendislik ve teknik kadroları ile üç yıldır çalıştıklarını ifade eden Yoldaş, “Geliştirdiğimiz makine, geri dönüşümde ürünün ısıtılması ve neminin alınması işlemlerini yapan agromel makinesinin yerine kullanılacak özellikler taşıyor” diye konuştu. Sektörde sürekli bir üst aşamaya yönelik arayış içinde olduklarını dile getiren Yoldaş, “Bu doğrultuda Ar-Ge çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Önemli buluşlara imza atıyoruz. Daha önce geliştirdiğimiz Türkiye’nin en büyük kapasiteli ‘shredder’ makinesinin ardından bu kez yeni ürünümüzle globalde bir ilke imza attık. Bu yönde çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

   Kaynak: Dünya

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ