Hammadde tedarikçisi M-Polimer danışmanlık hizmeti de sunuyor

  Hammadde tedarikçisi M-Polimer danışmanlık hizmeti de sunuyor
   Poex

   2015 yılında kurulan plastik sektörünün en genç firmalarından M-Polimer plastik sanayicisinin ihtiyaç duyduğu hammadde temini konusunda sektöre nitelikli ürün tedariği ve bilgi sağlıyor.

   Plastik sektörünün en yeni üyelerinden olan M-Polimer tedariğini yaptığı ürünlerin kullanımı konusunda da müşterilerine hizmet veriyor. Polimer ve plastik sektöründe hammadde alım satımının yanı sıra, sektördeki teknoloji odaklı uygulamalara yeni ürünler geliştiren, birçok nitelikli ürünün Türkiye’de doğru kullanılmasını sağlamak üzere proje danışmanlığı hizmeti de sunan M-Polimer aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

   Yurtdışında bulunan çeşitli organizasyonlar ile yeni teknolojik çalışmalara daha hızlı çözümler sağlamayı hedefleyen M-Polimer Genel Müdürü Özge Yılmaz yaptığı açıklamada,, kendi sektöründe deneyimli profesyoneller tarafından kurulan şirketin çeşitli ülkelerden mümessillikleri yönettiğini de ifade etti.

   Ağırlıklı olarak SEBS, SIS, SBS, SBR, EVA, TPE, TPV, TPO ve mühendislik plastiklerinin Türkiye’ye getirilmesinin yanı sıra, ihracat da yapan M-Polimer, buna ek olarak fason olarak Almanya’da ürettirdiği Melastol TPU ve beyaz masterbatch ürünlerini kendi markalarıyla sektöre sundu. LCY Chemical SBS, Oretell SEBS, Nedflex TPE ürünlerinin temsilciğini yapan M-Polimer’in ihracat pazarları arasında Bulgaristan, Tunus ve  Ukrayna gibi ülkeler bulunuyor.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ