İspak Ambalaj, fark yaratan ürünleriyle Avrasya Ambalaj Fuarı’nda

  İspak Ambalaj, fark yaratan ürünleriyle Avrasya Ambalaj Fuarı’nda
   Poex

   Ambalaj sektörünün köklü şirketlerinden İspak Ambalaj, Uluslararası Avrasya Ambalaj Fuarı’nın 11-14 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek buluşmasında yerini alacak. Kibar Holding çatısı altında faaliyet gösteren İspak, ambalaj endüstrisine 360 derece bakışın ele alınacağı Avrasya Ambalaj Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

   İspak Ambalaj fuarda; çikolata, şekerleme, işlenmiş gıda, kuruyemiş, içecek, süt ürünleri, evcil hayvan ürünleri, tütün ürünleri, dondurma ve dondurulmuş gıda kategorilerindeki ilgi gören ve fark yaratan sürdürülebilir ambalajlarını tanıtacak.

   Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan İspak Ambalaj Genel Müdürü Hakan Koçoğlu, şunları söyledi:

   “Rekabetin yoğun olarak yaşandığı ambalaj sektöründe köklü bir şirket olarak dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sektörümüzü bir araya getiren bu özel fuarları müşterilerimizle bir araya geldiğimiz, ürün ve hizmet kalitemizi onlara anlatma fırsatı bulduğumuz, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz ortamlar olarak görüyoruz. Bu fuarlar ile ihracat olanaklarımızı artırma fırsatı yakalıyor, uluslararası ambalaj pazarına yüksek kaliteli sürdürülebilir ürünlerimizi iftiharla sunuyoruz.”

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ