K Fuarı’nın 70. yıldönümü

  K Fuarı’nın 70. yıldönümü
   Poex

   61 ülkeden yaklaşık 3 bin firma, üç yıl aradan sonra Ekim ayında plastiğin verimli ve sorumlu kullanımı için yeniliklerini sunacak.

   1952 yılında, plastikle uğraşan şirketler ve sivil toplum kuruluşları, o zamanki adı “Nordwestdeutsche Ausstellungsgesellschaft – NOWEA”, bugünkü Messe Düsseldorf GmbH firması ile ortaklaşa, polimer malzemelerin performanslarının ve çok yönlülüklerinin kanıtlanması amacıyla tasarlanmış bir etkinlik yaratmaya karar verdiler. Yığın plastik üretimi çağı daha yeni başlamıştı. Bu Düsseldorf’taki K Fuarı’nın “doğumu” idi. İlk etkinliğe, hem ihtisas ziyaretçilerine, hem de sıradan tüketicilere, her şeyden önce günlük hayatı daha güzel ve daha kolay hale getirmek için tasarlanmış ürünler sunan, sadece Almanya’dan 270 firma katıldı.

   Düsseldorf’taki K Fuarı’nın, 1963 yılı gibi erken bir tarihte profesyonellere yönelik özel bir ihtisas fuarı haline gelmesi, plastik ve kauçuk endüstrisi için dünyanın en önemli buluşma yeri olmasını vurguluyor.

   “K 2022 – dünya çapında sektörün en yararlı ihtisas fuarı”

   Her 3 yılda bir olduğu gibi 2022’de de, Düsseldorf’taki K Fuarı, küresel plastik ve kauçuk endüstrisi için en uygun bilgi ve iş platformu olacak. Dünyanın her yerinden katılımcılar ve ziyaretçiler 19-26 Ekim tarihleri arasında Düsseldorf’ta bir araya gelecek.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ