Korozo’dan yüksek teknolojili çöp torbaları

  Korozo’dan yüksek teknolojili çöp torbaları
   Poex

   Türkiye’nin çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri denildiğinde akla ilk gelen markası Koroplast, yaz sıcaklarında oluşacak kötü çöp kokularını ekstra güçlü koku hapsetme teknolojili büzgülü çöp torbaları ile ortadan kaldırıyor.

   Koroplast, yaz sıcaklarında kullanıcılarına pratik, inovatif ve koruyucu ürün gamıyla yardımcı olmaya devam ediyor. Koroplast’ın ekstra güçlü koku hapsetme teknolojili büzgülü çöp torbaları, özel olarak geliştirilen formülüyle 48 saat boyunca kötü kokuları hapsediyor. Aynı zamanda sızdırmaz ve yırtılmaz yapısının yanı sıra mis gibi kokusuyla da bulunduğu ortamın havasını değiştirerek, kötü kokuları bertaraf ediyor.

   Büzgülü yapısı ile kolayca ağzını bağlayarak çöpünüzü atmanıza yardımcı olan Koroplast’ın kokulu büzgülü çöp torbası, çöpleri muhafaza etmeyi kolaylaştırıyor.

   “Koroplast’tan kokulara karşı özel formül”

   Özel olarak geliştirilen formülüyle 48 saat boyunca kötü kokuyu hapseden ekstra güçlü koku hapsetme teknolojili büzgülü çöp torbaları, çilek, lavanta ve limon kokulu alternatifleriyle bulunduğu ortamın havasını değiştiriyor. Büzgülü yapıları sayesinde kolayca ağzını bağlanarak rahatça taşınıp çöpe atılabiliyor.

   Koroplast’ın kokulu büzgülü ve ekstra güçlü koku hapsetme teknolojili büzgülü çöp torbaları, geri dönüştürülebilir yapısı ile doğanın korunmasına katkı sağlarken geleceğe temiz bir dünya bırakılmasına yardımcı oluyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ