PET kaplı paneller ile sağlıklı yaşam alanları

  PET kaplı paneller ile sağlıklı yaşam alanları
   Poex

   Kastamonu Entegre’nin, yeni teknolojiler ve son trendlerden yola çıkarak geliştirdiği Evogloss PET kaplı paneller, lekelere, çizilmeye ve solmaya karşı üstün dayanımının yanı sıra çevre dostu ve hijyenik yapısıyla da öne çıkıyor.

   Ahşabın sıcaklığını iç mekânlara taşıyarak doğadan hayata köprü olan Kastamonu Entegre, ürünleriyle yaşam alanlarına değer katmaya devam ediyor. Markanın modern ve gelişmiş bir teknolojiyle ürettiği Evogloss PET kaplı paneller, yaşam alanlarını sağlık ve hijyenle buluştururken, tasarımcılara geniş bir özgürlük alanı sunuyor.

   Yeni dekorlarla yeni kombinasyonlar

   Lekelere, çizilmeye, çatlamaya ve solmaya karşı üstün dayanımı ile mutfaktan banyoya, salondan yatak odasına evin her noktasında güvenle kullanılabilen Evogloss PET kaplı paneller, zengin dekor seçenekleriyle mobilya ve iç mekân tasarımında çok farklı kombinasyonlara olanak tanıyor. Düz, ahşap, fantezi ve hologram olmak üzere 4 kategoride dekor seçeneği sunan Evogloss serisi yeni dekorlarını son trendlerden ilhamla tasarım dünyasıyla buluşturuyor.

   Sağlıklı ve çevre dostu yaşam alanları için PET

   Evogloss PET kaplı paneller, dekoratif niteliğinin yanı sıra çevre dostu ‘yeşil ürün’ olarak da dikkat çekiyor. Zararlı kimyasallar içermediği için insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen PET yüzeyler, yanma esnasında sadece CO2 ve su salımı yaptığından düşük karbon salımına sahiptir. Ayrıca, zararlı mikroorganizmaların üremesine engel olarak yaşam alanlarında hijyenin korunmasına yardımcı olur.

   Kalite ve estetikte yüksek performans

   Yüksek UV direnci ile ışığın soldurucu etkisine karşı ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyan Evogloss PET kaplı paneller, Türkiye gibi güneş ışığını yoğun alan ülkelerde ideal seçimi oluşturuyor. Aynı zamanda üstün mikro çizik direnci sayesinde, yüzey temizliğinde kullanılan aşındırıcı malzemelerin yol açtığı parlaklık kaybından minimum düzeyde etkileniyor. Diğer kaplamalara oranla su, kahve, parafin ve etanol gibi maddelere karşı leke dayanımı oldukça yüksek olan PET’ler, yüzey kalitesi ile de fark yaratıyor. Pürüzsüz bir dokuya sahip PET kaplı paneller, farklı tasarım unsurlarıyla mükemmel uyum sağlarken, yüksek ısı dayanımı ve yüksek sertlik oranı ile uzun yıllar güvenli bir kullanım sunuyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ