Türk plastikçiler küresel alıcılarla buluşacak

  Türk plastikçiler küresel alıcılarla buluşacak
   Poex

   Plastik ambalaj, ev ve mutfak eşyaları sektörü ile hammadde üretici ve distribütörleri İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) organizasyonu ile Nisan ayında dünyadan alıcılarla Plastik Sektörü Sanal Fuarı’nda bir araya gelecek.

   Pandemi dönemi ile birlikte tanıtım olanakları sınırlanan plastik sektörü temsilcileri, 26 Nisan – 2 Mayıs 2021 tarihleri arasında 7 gün süresince online platformda açık kalacak organizasyonda ürün ve hizmetlerini uluslararası sanal ziyaretçilere sergileyecek.

   Katılımcı firmalara üç boyutlu stand, ikili iş görüşmeleri, dijital tanıtımlar, uluslararası ziyaretçi davetlerinin sunulacağı organizasyona T.C. Ticaret Bakanlığının 2573 Sayılı Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi Hakkında Karar kapsamında yüzde 50 destek de sunulacak.

   Sektörün ilk dijital fuarına katılım için İKMİB üyesi olma gerekliliği bulunmazken, başvurular 5 Mart 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar İKMİB’e yapılabilmektedir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ