Dünyayı değiştiren bal peteği

  Dünyayı değiştiren bal peteği
   Poex

   Son yıllarda fiziksel, kimyasal ve mekanik özellikleri daha üstün, daha hafif, daha az yer kaplayan, daha ucuz ve yeni işlevlere daha uygun, üstün performans gösteren, katma değeri yüksek malzeme ihtiyacı hızla artmıştır. Bu bağlamda ileri malzeme alanlarından biri olan kompozit malzemeler, önemli fırsatlar oluşturan teknoloji malzemeleri konumuna gelmiştir.

   Yıllık toplam 200 bin ton dolayındaki üretimi ile Avrupa ve dünya ülkelerinin büyüme oranlarının üzerinde bir büyüme performansı gösteren kompozit sektörü Türkiye’ye sanayisiyle yön veren Bursa’da buluşuyor.

   Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) çatısı altında gerçekleştirilecek “Bursa Kompozit Malzemeler Sektörünün Uluslararası Alanda Rekabetçiliğinin Arttırılması” projesi kompozit sektöründe rekabet gücünü artırıcı ve ihracat seviyesini yukarılara taşıyacak bir misyon üstleniyor.

   Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın İleri Kompozit Kümesi’nin bir organizasyonu olarak; özellikle kompozit malzemeler, plastikler ve tekstil ürünleri başta olmak üzere otomotiv kompozitleri ve teknik tekstillerle ilgili yeniliklerin sergileneceği ve yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılacağı Bursa Kompozit Malzemeler Alım Heyeti sektörün öncülerini tek bir platformda toplayarak, büyük bir sinerji yaratmakta ve hem Türkiye’den hem dünya çapından kilit ziyaretçileri ve yatırımcıları çekecek.

   23-24 Ekim 2018 tarihlerinde yerli firmalar ve yabancı firmalar arasında ikili iş görüşmelerine dünyanın dört bir yanından yaklaşık 80 firma temcilcisi hazır bulunacak.

   Ücretsiz Katılım ve Tanıtım Olanağı

   Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bakanlığı tarafından finanse edilen Bursa Kompozit Malzemeler Alım Heyeti’ne dileyen kompozit sektörü mensubu firmalar ücretsiz olarak katılma imkanı bulabilmektedir.

   Organizasyonla ilgili ayrıntılara www.accluster.com adresinden erişilebilir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ