PAGEV’den plastik ve yalıtım sektörlerine kaynak

  PAGEV’den plastik ve yalıtım sektörlerine kaynak
   Poex

   Plastik sektöründe ihtiyaç duyulan Türkçe yayın eksiğine yönelik çözüm geliştiren Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) genleştirilmiş polistiren alanındaki yeni yayınını sektöre sundu.

   PAGEV’den yapılan açıklamada, Amerikan EPS Sanayi Birliği tarafından hazırlanan Genleştirilmiş Polistiren (EPS) Hafif Dolgu Uygulamaları (GEOFAM) ve Teknik Bilgiler kitapçığı bu alanda iştigal eden firmalara teknik açıdan yarar sağlayacağı ifade edildi.

   Binalardaki kullanımı başta olmak üzere üstün yalıtım özelliğine sahip ve ekonomik bir malzeme olan genleştirilmiş polistren (EPS) ısı yalıtımında en çok tercih edilen malzemelerin başında geliyor. Yüksek yoğunluklu (20 kg/m3) EPS’den üretilen GEOFOAM ise kolay uygulanması, yük taşıma ve absorbe etme özelliğinden dolayı kara yollarında, demir yollarında, peyzaj çalışmalarında ve benzeri dolgu gerektiren yerlerde yaygın olarak kullanılıyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

    

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ